Ons Huis bouwt 28 huurwoningen in Warnsveld
Centraal in Warnsveld worden momenteel 28 energiezuinige woningen gebouwd. De woningen liggen aan de Bieshorstlaan en de Scheurkamp waar in 2017 26 woningen werden gesloopt.
De woningen worden naar verwachting vanaf mei 2021 opgeleverd.
De woningen
De woningen liggen verdeeld over 5 blokken, 3 aan de Scheurkamp en 2 aan de Bieshorstlaan.
Op de begane grond hebben de woningen een tuingerichte woonkamer met een open keuken. Op de eerste etage liggen de badkamer en 2 ruime slaapkamers. Op de zolderetage hebben de woningen een derde slaapkamer.
De huurprijzen
De kale huurprijzen zijn voor alle woningen € 633,25 bij oplevering.
BENG (Bijna Energie Neutraal Gebouwd)
De woningen worden energiezuinig gebouwd. Ze zijn gasloos en krijgen een duurzame luchtwarmtepomp.
Wanneer komt u in aanmerking?
Iedereen die voldoet aan de regels voor het passend toewijzen en ingeschreven is bij Woonkeus Stedendriehoek kan reageren. De regels voor passend toewijzen vindt u hier.
Vanaf begin januari kunt u reageren
Vanaf begin januari kunt u reageren op de advertentie via Woonkeus Stedendriehoek. De advertentie blijft minimaal 1 week online. Gedurende deze periode kunt u reageren. Houd de site dus goed in de gaten!
Heeft u nog vragen?
Neem gerust contact met ons op.
Anke Poppe en Tessa Baars
055 – 526 25 00
Bericht geplaatst op: 18-12-2020